O mne

Účtovníctvo je súčasťou môjho života od strednej školy, pričom vedomosti som si následne prehĺbila absolvovaním vysokoškolského štúdia na Ekonomickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Špecializujem sa hlavne na vedenie podvojného účtovníctva, ktorému sa v praxi venujem sedem rokov, pričom neustále na sebe pracujem a svoje vedomosti rozširujem štúdiom odbornej literatúry a školeniami z oblasti účtovníctva a daní.

Nechajte vedenie účtovníctva na mňa, aby ste sa mohli venovať svojmu podnikaniu. Okrem samotného vedenia účtovníctva v súlade s platnou legislatívou a dodržiavania termínov ponúkam individuálny prístup, precíznosť a diskrétnosť.
S klientom som v aktívnom spojení, včas ho upozorním na blížiace sa termíny a zmeny v odvodových a daňových povinnostiach, zároveň ho usmerním ako postupovať. Komunikácia s klientom je zabezpečená predovšetkým e-mailom a telefonicky.

Na vedenie účtovníctva používam ekonomický softvér Pohoda, ktorý zároveň ponúka doplnok pre jednoduchý prístup pre klientov na prehliadanie a tlačenie zostáv vďaka čomu môžete mať priebežný prehľad o účtovníctve.